FRIGG Rope latekslutt – Honey Gold, 6-18 kuud

3,95

Laos

Taanis kujundatud ja toodetud FRIGG lutid on mõeldud kõigile, kes soovivad oma lapsele parimat. FRIGG hindab ilu minimalistlikus disainis ja minimaalset materjalide kasutamist!

100% looduslikust lateksist lutid on BPA, PVC ja ftalaatide vabad. Lutte on saadaval kahes suuruses, 0-6 kuud ning 6-18 kuud.

Hooldus

  • Steriliseerige lutt, asetades see enne esimest kasutamist 5 minutiks keevasse vette. Laske lutil jahtuda. Õhuava tõttu võib vesi sattuda luti kummi sisse. Vee eemaldamiseks pigistage lutti õrnalt.
  • Puhastage ja steriliseerige lutt enne igat kasutuskorda asetades lutid puhtasse kaussi. Kallake luttidele peale keev vesi ja laske luttidel kuni 5 min kuumas vees liguneda. Tõstke lutid kausist välja ja laske neil kuivada. Õhuava tõttu võib vesi sattuda luti kummi sisse. Vee eemaldamiseks lihtsalt pigistage lutti õrnalt.
  • Ärge kasutage steriliseerimiseks mikrolaineahju, puhastusaineid ega nõudepesumasinat, kuna need lõhuvad naturaalset kummi.
  • Ohutuse ja hügieeni tagamiseks vahetage lutt välja iga 4-6 kasutusnädala järel, kuna tegemist on loodusliku latekskummiga.
  • Ärge jätke lutti otsese päikesevalguse kätte.

Hoiatus!

Selleks, et tagada beebi turvalisus, kontrolli alati lutti enne, kui beebi seda kasutab. Eriti tähelepanelik tuleks olla siis, kui beebil on hambad. Kontrolli lutti, tõmmates seda igas suunas. Luti kasutamine tuleks lõpetada kohe, kui esinevad esimesed märgid kahjustustest.