Grabease söögitarvete komplekt Lav-ly Day

15,95

Laos

Patenteeritud ja auhinnatud Grabease laste söögiriistade abil õpib teie laps sööma ohutult ja rõõmuga!
Kõik Grabease söögitarvikud on ergonoomilise kujuga, et arendada laste käeliigutusi, tugevdada käelihaseid ja arendada haarde hoidvust.
Pidemekrae hoiab ära toidu liiga kurku surumise, seega on laste jaoks sööma õppimine ohutu ja lõbus.

Omadused

  • Grabease komplektid sisaldavad 1 kahvlit ja lusikat
  • korduvkasutatav Grabease kotti – söögitarvikute või söögi kaasa võtmiseks
  • kõik Grabease söögiriistade komplektid on plii,- BPA- ja ftalaadivabad
  • söögitarvikud on nõudepesumasinas esimesel riiulil pestavad, peske ka enne esimest kasutamist!
  • mõõdud 2,5 x 7,6cm, pidemekrae laius 7,5cm

Grabease söögiriistad on loodud selleks, et kasvatada ohutult iseseisvust väikelastel, kes on valmis täitma isesöömise ehk näputoidu arengu verstaposti. Need patenteeritud kahvli- ja lusikakomplektid on esimesed söögitarvikud, mis olid kavandatud beebide iseseisvust silmas pidades, ja neid on väga soovitanud tegevusterapeudid. Ergonoomiline käepide sobib mugavalt imikute loomuliku käte haarde jaoks, muutes käe suhu liikumise lihtsamaks! Selle komplekti kasutamine aitab tugevdada ka nende sõrmi, hiljem tuleb see kasuks ka piliiatsite käes hoidmisel.

Kuidas kasutada?

Aidake oma lapsel lusikas või kahvel vertikaalseks haaramiseks käepide oma peopesa keskel asetada. Grabease söögiriistad on disanitud spetsiaalselt lapse peopesa ja haarde ergonoomikat arvestades. Need on ideaalsed õppevahendid beebide ja väikelaste iseseisvaks sööma õppimiseks! Kasutage kaasasolevat reisikotti, et söögitarvikud liikvel olles kaasa võtta või kasutage seda korduvkasutatava suupistekotina!

Kuidas Grabease loodi?

Grabease asutajad on emad, kes lõid need söögitarvikud, et täita tühimik imikutoitude maailmas. Kui nad nägid, kuidas nende enda lastel oli raske väikelapse lusikate ja kahvlitega isetoitmisel, nii märkasid nad nende toodete puudisi ja vaja minevaid arendusi. Nii sündiski Grabease!

Hoiatus!

Kasutada alati täiskasvanu järelevalve all. Toote kahju
või nõrkuse märkide korral lõpetage selle kasutamine. Ärge
keetke, steriliseerige, ega küpseta mikrolaineahjus või kuumas ahjus. Toode võib deformeeruda temperatuuril üle 70°C. Ärge kasutage puhastamiseks abrasiivseid aineid. Ärge laske lapsel toodet hoides ringi joosta!