Glo Pals valgusega vannikuubikud BLAIR

15,90

Laost otsas

Telli teavitus, kui toode on laos!

Tere Blair!
Ta on ülimalt rõõmsameelne ja leiab igas asjas midagi head. Blair on tuntud oma suurte prillide ja naeratuse poolest ning ta on alati mängimiseks valmis. Lihtsalt lase tal vette kukkuda ja vaata, kui eredalt ta särama hakkab.

Glo Pals kuubikud viivad teie lapse uude eriti lõbusasse veealusesse maailma!

Avastage veealuste värvide maailm koos Glo Pals sõpradega! Need ainulaadsed veega aktiveeruvad kuubikud annavad lapsele uue loova mängu. Samuti on see ideaalne lisand visuaalset stimulatsiooni soodustavatele sensoorsetele mängudele!

Pakis on 4 kuubikut!

Glo Pals´i lugu

Glo Pals on Ameerika bränd sensoorseks stimulatsiooniks vees või vee all mängides. Glo Palsi toodete loomise inspiratsiooniallikaks oli lugu autistlikust poisist, kes kartis vanniskäiku. Glo Palsi hõõguvad tooted aitasid tal üle saada hirmust vee ees. Brändi missiooniks on toetada lapsi nende sensoorses arengus ja pakkuda lastele ohtralt rõõmu suplemise ja veega mängimise ajal!

Kuidas saab Glo Pals’i kasutada?

Vannimänguasjana – avastage värviliste kuubikute püüdmise lõbu, otsige neid vahu alt, ja näed, kui maagiliseks vann muutub.

Värviteraapiaks – värvid mõjutavad lapse meeleolu. Sinine rahustab, aitab lõõgastuda ja parandab keskendumisvõimet. Kollane loob sõbraliku, soojendava tunde ja suurendab turvatunnet. Lilla rahustab, ennetab unetust ja lõõgastab. Roheline leevendab stressi, rahustab, omab stabiliseerivat mõju. Õigete värvide kasutuselevõtt aitab teie lapsel õhtustes tegevustes rahuneda ning päeva jooksul toetab see tema loovust.

Loova sensoorse mänguasjana – kuubikud aktiveeruvad veega kokkupuutel, seetõttu saab neid kasutada motoorseid oskusi, sensoorset taju ja loovust arendavates mängudes. Laps saab ka kuubikuid kinni püüda pulkade või tangidega.

Laterna või taskulambina – võtke pudel või purk ja täitke need erinevate värviliste asjadega – lisage vett – keerutage ja vaadake, kuidas teie lapse telgi või toa valgus muutub. Liigutage pudelit ja jälgige valguseid.

Basseinimänguasi – värvilised naerusuised kuubikud on suurepärased kaaslased sukeldumise õppimisel, aga ka lihtsalt lõbusaks kaaslaseks basseinis. Need aitavad hoida last kuumadel päevadel kauem varjus.

Kuidas Glo Pals’id töötavad?

Üks kuubik põleb kuni 16 tundi, st umbes 30 õhtust vanni. Kuubik hakkab valgustama ainult veega kokkupuutel. Kui kuubik veest välja võtta, lülitub see välja. Igal kuubikul on mittevahetatav patarei.

Kuidas hoolitseda Glo Pals’i  eest?

Et kuubikuid võimalikult kaua saaks kasutada, tuleb pärast kasutamist loputada need jooksva vee all ja puhastada seebist / vannivedeliku jääkidest. Seejärel kuiva rätiku või paberi abil ning hoia neid kuiva kohas. Glo Pals mänguasi vastab kõrgeimatele ohutusstandarditele, seetõttu on ka patarei integreeritud ja seda ei saa sealt välja võtta.

Soovitatav vanus +3 aastat!