Crayon Rocks sojavahakriidid, 32tk puuvillases kotis

24,99

Laost otsas

Telli teavitus, kui toode on laos!

Crayon Rocks sojavahakriidid on vahvad ja erksavärvilised kriidid, millega väikelapsed saavad lõbusalt joonistades ja värvides kunstiteoseid luua!

Komplektis 8 värvilist sojavahakriiti:
punane, roheline, sinine, kollane, must, pruun, oranž, lilla.

Värvikriidid on erksad ja värvilised, neid on lihtne ja mugav kasutada. Kriitide ergonoomilise kuju ja suuruse on hoolikalt paika pannud erialaspetsialistid, haardelihaste tugevdamiseks ja peenmotoorika koordinatsiooni arendamisek ning  edendaks pliiatsihoidu.
Kivide suurus 2.54 x 1.9 cm (piltidel võivad kriidid tunduda suuremad) on laste jaoks parim ja väikese käe jaoks loomulik. Kuigi kriidid võivad tunduda väiksemad võrreldes tavapäraste kriitidega, siis tegelikult on neis värvimaterjali mahtu hoopis rohkem, sealjuures ei määri kriidid käsi ega riideid. Nende kriitidega joonistades ei teki paberile üleliigset vahapuru, mida iga natukese aja tagant paberilt ära pühkida tuleks ja kriidi pind on meeldiv, mitte liigselt nakkuv ega ka libe.

Need looduslikud sojavahakriidid on valmistatud USA-s, toodetud sojast ja on värvitud looduslike mineraalpigmentidega. Mittetoksiline, läbinud testid, mis vastavad nii USA (ASTM F963 Toy Safety Standards) kui Euroopa (EN71 European Toy Safety Standards) nõuetele. Auhinnatud Parents Choice Award auhinnaga.

Omadused

  • 8 sojavahakriiti samet kotis
  • kriidid ei määri käsi ega riideid
  • 100% looduslik ja mittetoksiline
  • valmistataud naturaalsest soja- ja teiste taimevahade baasil
  • värvitud looduslike mineraalpigmentidega
  • ergonoomiline kujuga haardelihaste tugevdamiseks ja peenmotoorika koordinatsiooni arendamiseks
  • sojakriidi mõõdud 2.54cm x 1.9 cm

Hoiatus!

Lämbumisoht! Sobilik alates 3. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all!