BIBaDO põll Magical Unicorn

24,95

Laost otsas

BIBaDO pikkade käistega põll on eriti pehme veekindlast materjalist nutika disainiga, mis tagab, et teie beebil ja väikelapsel on söögitoolis alati mugav ja nende riided jäävad puhtaks, kuivaks ja plekivabaks.
Beebide näputoidu õppimise aeg on imeline periood, kuid sellel on ka varjukülgi. Toit mis on puhastes riietes ja mille plekid ei pruugi enam välja tulla, toit söögitooli külgedel ja söögitooli vuukides ja pragudes, toit põrandal ning vaibal jne.

Omadused

 • täiustatud disain mis sobib beebidele alates 6. elukuust kuni 3+ eluaastani
 • on disainitud kasutamiseks kõikidele söögitoolidele kandikuga kui ka ilma
 • uue süsteemiga kinnitus rihmad, mis võimaldavad põlle kinnitada ka söögilaudadele
 • väiksematele lastele mõeldes on käiste reguleerimise võimalus
 • laiemad käiste avad
 • reguleeritav kaelus
 • lapiga puhastatav ja pesumasinas pestav
 • pehmest ja täielikult veekindlast materjalist
 • põlle seesmisel küljel olev tasku on mugav kotike kaasavõtmiseks
 • universaalne kasutus mitte ainult söögitoolis (joonistamine, veega mängimine, käruga sõitmisel jne)
 • põlled on läbinud rahvusvahelised ohutustestid Euroopa Liiduss, USAs, Kanadas, Austraalias ja Uus-Meremaal ning ei sisalda BPA-d, ftalaate ega toksilis värvaineid.
 • mõõdud 50cm x 35cm, selg on avatud ja reguleeritav seega on sobiv kõigile

BIBaDO põlle kasu

Säästate ühe lapse päevase söögiaja järel koristamisega vähemalt 30min, kaksikute ja kolmikutega on juba ajakokkuhoid suurem ja säästate veelgi rohkem aega!
See pole vaid toidu koristamise aja kokkuhoid vaid ka hoiate beebide ja laste riided puhtana. Nii teeb vähem tööd ka teie pesumasin ja kulub vähem vett ja elektrit ning lastetooli puhastamiseks kulub samuti palju vähem aega ja vaeva!
BIBaDo põllega saate muretult oma beebidel ja väikelastel lasta ise söömist ja joomist õppida, nii harjuvad nad ka uute toitudega kiiremini ja neil on seda alati põnev ja lõbus teha!

Kuidas seda põlle kasutada?

See on tõesti väga lihtne!
Asetage põlle kinnitus krõpsurihmad söögitooli kandiku alt läbi omavahel kokku, nii et see oleks kenasti ümber ja söögitooli küljed oleksid kaetud. Asetage laps söögitooli ja pange ta käed varukatest läbi. Kinnitage vajadusel varukate külgedel olevad reguleeritavad trukid pisemate beebide jaoks. Kinnitage selja peal olev krõpsuriba millega saab reguleerida kaelust ja ongi valmis! Lapse rinnale ja söögitooli kandiku vahele kukkunud söök jääb kõik põlle sisse, see tähendab palju vähem segadust ja ka vähem raisatud toitu!

BIBaDO põll ei ole mõeldud kasutamiseks vaid söögitoolis söömiseks! Seda saab kasutada nii paljudes erinevates olukordades. Paki vaid põll sees pool olevasse taskusse kokku ja pista kotti! Ideaalne suviste ilmadega jäätise söömiseks, pikematel jalutuskäikudel väikse eine või suupiste nautimisek ja ka joonistamise ning värvide ja veega mängides! See tõesti on universaalne ja imeline abiline!

Kuidas BIBaDO põlle puhastada?

Põlle on mugav puhastada niiske puhta lapiga või vajadusel pesta pesumasinas 40C veega. Pesumasinas pestes soovitame sulgeda kõik krõpsuribad, nii ei jää sinna külge teised pestavad riided.
Tugevamate plekkide jaoks soovitame Friendly Organic orgaanilist plekieemaldajat. See toode teeb raskete plekkidega nagu porgand, mustikas, vaarikas, maasikas ja kirss jms imet!

Hoiatus!

Ärge jätke last põlle kandes söögitoolis valveta, antud toode ei ole mõeldud kasutamiseks turvarihmade asemel. Kasutage söögitooli turvarihmasid antud tootja eeskirjade järgi.